Vyhody termotisku etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Výhody termotisku etiket
Termotisk etiket využívá teplo pro vytvoření potřebného obrázku nebo textu na etiketě. Termotisk rychle roste na oblibě. Termotisk etiket je cenově efektivnější a vhodný pro různé průmyslové využití.
Když se na termoetikety aplikuje teplo (pomocí termotiskárny), výsledkem je ostrý a jasný obraz bez nutnosti použít inkoust.
Termotisk etiket je univerzální
Termotisk etiket poskytuje rychlé a kvalitní etikety. Tato technologie je užitečná pro různá odvětví. Pokud potřebujete spolehlivé a kvalitní etikety, pak se spolehněte na termo etikety.
Termoetikety využívají supermarkety, čerpací stanice, bankomaty, protože tisk je rychlá a přesná.
Vyšší rychlost tisku
Termotiskárny jsou mnohem rychlejší než jiné tiskárny. Tisk vytvářejí v milisekundách z tepla tepelné tiskové hlavy. Zvýšená rychlost umožňuje zákazníkům rychlejší tisk etiket.
Nižší náklady
Tato technologie umožňuje přenos prostřednictvím tepla. To znamená, že nebudete utrácet peníze za spotřební materiál, jako jsou inkoustové kazety nebo pásky. Jediným spotřebním materiálem, který potřebujete pro termotisk, je termopapír.
Nižší náklady na servis
Protože na provoz termotiskárny je potřebných méně pohyblivých částí, pravděpodobnost potřeby servisu je nízká. Může se pokazit méně věcí. To vede k kratším prostojům a menším servisním nákladům.
Vyberte si nové termo etikety - Mikro DTP Plzeň má pro vás na výběr kvalitní termo etikety pro různé termo tiskárny.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah