Samolepici etikety - Mikro DTP s.r.o. samolepicí etikety, etikety v kotoučích, termoetikety, tiskárna Plzeň

Mikro DTP s.r.o. etikety bílé nebo s potiskem
kotouče archy termoetikety
samolepicí
do ttr termopásky vosk resin
v Plzni od roku 1996 Plzeň Doubravka
Hřbitovní ulice 24 tel. 776 777 966
Přejít na obsah
SAMOLEPICÍ ETIKETY

Vyberte vhodnou podstránku se samolepicími etiketami kliknutim na vhodné tlačítko vlevo. Můžete vybrat mezi etiketami bez potisku nebo s potiskem. Nabízíme jak etikety v kotoučích, tak i aršíkové etikety. Firma Mikro DTP nabízí samolepicí etikety již od roku 1996. Naši kancelář v Plzni najdete na adrese ve Hřbitovní 24. Nabízíme samolepicí etikety na kotoučích ve velkých nákladech, tak i malonákladový tisk.

Napište si o kalkulaci na samolepicí etikety v kotoučích. Při poptávce, prosím, zadejte správné parametry etiket. Rozměr: šířka x výška. Strana kterou etiketa vychází z kotouče je šířka, výška je rozměr, kterým etikety pokračují směrem do kotouče. Další parametr je materiál, popište, z jakého materiálu etikety mají být. Další údaj je dutinka, její vnitřní průměr a v neposlední řadě je třeba uvést i max. vnější průměr celého kotouče etiket /nebo počet ks etiket v návinu na kotouči/.

Mimo tyto nejdůležitější údaje poptávky je vhodné upřesnit, zda etikety mají být v jednoprodukci /počet řad etiket na kotouči/ nebo ve víceprodukci. Samolepicí etikety na kotouči mají pro zadání poptávky tyto zmíněné parametry.
Aršíkové etikety jsou předsekané na formátu A4. Některé druhy aršíkových etiket můžete objednat zde: aršíkové etikety od doporučeného nákladu 500 ks.Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah