Samolepicí archy pro informace a reklamu - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepicí archy pro informace a reklamu
Moderní podnikání potřebuje maximální optimalizaci všech procesů, aby se ušetřil pracovní čas, minimalizovaly náklady a zlepšila se kvalita odvedené práce. Jednou z cest, jak takových cílů dosáhnout, je používání samolepicích etiket, jejichž obliba téměř každým dnem roste. Jsou ideální pro značení zboží, při skladových zásobách a používají se ve velkých podnicích a dokonce i ve vzdělávacích institucích.
Etikety výrazně urychlují nanášení informací na produkt, neboť stačí pouze nalepit již vytištěnou samolepku – a vše je připraveno. Nejoblíbenější etikety jsou vyráběny ze speciálního druhu papíru ve formě archu, na který jsou hromadně natištěny samolepicí archové samolepky. Štítek tak lze připevnit na jakýkoli povrch s uvedením složení výrobku, data expirace, původu a dalších užitečných informací.
Výrobní proces etikety
Samolepicí archové etikety se používají v inkoustových laserových tiskárnách a dalších kopírovacích zařízeních, není potřeba používat profesionální zařízení. List snadno prochází příslušenstvím, což zajišťuje jasně vytištěný obraz. Taková automatizace samozřejmě zjednodušuje práci.
Pomocí samolepicích etiket můžete nejen označovat produkty přidáním informací o produktu, tisknout cenovky, čárové kódy, ale také urychlit přípravu přepravních etiket pro logistiku přidáním dodací adresy, rychle zpracovat exportní náklad a použít usnadňují inventarizaci.
Na co si dát pozor při výběru etiket
Samolepící etikety mají velmi široký sortiment, takže v první řadě je třeba určit účel jejich použití a vnější provedení.
Hlavní parametry pro výběr etikety:
• Papír. Měl by být kvalitní, hutný a odolný vůči změnám teplot a dalším vnějším vlivům.
• Kvalita tisku. Můžete použít jakoukoli tiskárnu, etikety budou zaručené kvality.
• Velikost. Rozměry a tvar samolepek lze zvolit podle vkusu, protože na arch lze umístit jakoukoli možnost. Existují listy s počtem štítků od 2 do několika desítek - to bude ovlivněno formátem listu (například A4, A6 atd.).
Vyplatí se také předem rozhodnout, které produkty budou označeny. Na těchto kritériích bude záviset návrh obrázku, model tiskárny a konečný výsledek.
Při zohlednění všech parametrů vydrží samolepící etikety co nejdéle, aniž by ztratil svůj původní vzhled, a bude perfektně plnit své úkoly.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah