Digitálni tisk etiket - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Digitální tisk etiket
 
Objevte budoucnost tisku etiket! Tisk etiket Plzeň nabízí i digitální tisk etiket. Tato tisk je budoucností ve světě etiket. Už dnes je růst tohoto segmentu neuvěřitelný - pokud nechcete zaostat za konkurencí, vyberte si digitální tisk etiket i vy.
 
Růst poptávky po digitálním tisku etiket sledujeme už delší dobu zejména při menších či specifických zakázkách. Avšak spokojenost klientů s konečných vzhledem etiket je činí populární volbou pro celý výrobní řadu.
 
Tiskárna etiket Plzeň se s nadšením připojuje se svými kolegy do tohoto segmentu trhu a nabízí vám možnost digitálního tisku etiket za vynikající cenu. Investice do tohoto typu tisku se vám rychle vrátí v podobě zvýšeného prodeje vašich produktů.
 
I vy si rychle oblíbíte výhody digitálního tisku. Je to změna, která změní váš pohled na význam etiket pro váš marketing.
 
Digitálni tisk etiket je nová možnost jak podpořit prodej výrobků. Vytvořte si skvělý marketingový plán, který bude zahrnovat digitální tisk etiket. Implantace moderních technologii vás skutečně nastartujte.
 
Digitální tisk etiket je nákladové efektivní menší a středně velké zakázky. Je rychlá a intenzivní barvy dokonale vyniknou. Digitální tisk je možné využít i jako náhradu za sítotisk. Digitální ražení poskytuje vysokoúrovňové bezpečnostní funkci pro zabránění padělání, jakož i nákladově efektivní digitální řešení pro jakékoliv vaše požadavky.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah