Samolepici tistene stitky jsou pohodlne a funkcni - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
Samolepící tištěné štítky jsou pohodlné a funkční
 
 
Oblast obchodu se skládá z několika prvků a samolepicí etikety jsou důležitou součástí tohoto procesu.
 
Etikety jsou běžné tiskové produkty: používají se k informování spotřebitelů o produktu, pro marketingové účely, pro balení a přepravu produktů. Kromě toho mohou být samolepky zábavné a používané v kancelářích k uspořádání dokumentace.
 
Typy etiket a jejich vlastnosti
 
Všechny typy etiket se skládají z ochranného základu (podkladu), lepidla a vrchní vrstvy.
 
V závislosti na aplikaci lze samolepicí materiály rozdělit do několika skupin:
 
 
Značkové štítky – vytvářejí image společnosti. Například můžete vytisknout logo z ražby fólie. Budou vypadat drahé a stylové, což dokazuje stav společnosti.
 
• Etikety pro hromadnou výrobu – na takových samolepicích etiketách je kromě informace o složení a datu spotřeby aplikován QR kód nebo čárový kód, který se pohodlně používá v supermarketech.
 
• Propagační štítky – obvykle se umisťují na okna, auta, vystavené zboží atd.
 
• Transparentní - jsou vytištěny na vinylové fólii a používají se na výlohy a skleněné dveře.
 
• Stickerpack – sada malých štítků na archu, které lze snadno sejmout a nalepit jednotlivě. Vhodné pro skupinu identických produktů stejné značky.
 
• Informační štítky a samolepky – lze je použít k umístění podrobných informací o produktu a dokonce i jako směrové směry ve formě šipek na podlahu nebo stěny, nebo jako označení na štítech apod.
 
• Design - vypracován dle individuálního náčrtu pro balení zboží na zakázku.
 
 
Kromě toho existují samodestrukční štítky, záruční a ochranné samolepky, které se používají při přepravě zboží.
 
Materiály pro výrobu štítků
 
V závislosti na potřebách zákazníka a typu produktu jsou samolepicí etikety vyráběny z různých materiálů: bílý a barevný papír (matný nebo lesklý), embosovaný papír, fólie, holografický, papír se zvýšenou šířkou lepidla, termopapír a fólie .
 
Výhod etiket je opravdu mnoho. Samolepicí etikety jsou nejoptimálnějším způsobem označení a propagace produktu. Poskytují snadnou a pohodlnou aplikaci na jakýkoli povrch, rychlost etiketování (stačí sejmout ochrannou vrstvu a přitisknout samolepku), širokou škálu materiálů a provedení, možnost výroby dle individuálního náčrtu a libovolný tisk ve formátech listů od A3 do několika centimetrů. Vyznačují se také dostupnou cenou a rychlou výrobou.
 
Před výběrem a objednáním etiket je nutné určit účel a podmínky jejich použití (typ produktu a teplotu, při které je skladován a používán). To vám umožní vybrat nejlepší možnost pro samolepicí štítek, usnadní práci na prodejních místech a odliší vaše produkty od konkurence!
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah