Nabizime - Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Přejít na obsah
SAMOLEPICÍ ETIKETY

Jako dodavatel a specializovaná tiskárna samolepicích etiket Vám nabízíme tisk a dodání etiket v kotoučích, čistých i potištěných. Máte možnost výběru z velmi široké palety rozměrů za velmi příznivé ceny v provedení vellum, chromo, HGW i termo. Dále jsou dostupné materály PE, PP, PET, PVC.
Doplňkovým sortimentem jsou aršíkové etikety, značkovací etikety s 1b potiskem, etiketovací kleště (doporučíme) a termopásky pro transfer. tiskárny. Nepotištěné aršíkové etikety dodáváme od minimálního množství *500 listů A4. Potřebujete označit zboží nebo vaše výrobky samolepicí etiketou? Jsme tu i pro Vás. Dodáváme etikety v kotoučích i pro menší náklady
v aršících.

ETIKETY V KOTOUČÍCH

mohou být jednoduché 1barevné informativni, doplňkové např. s textem, čárovým kódem atd. Dále dodáme etikety s kvalitním potiskem, předtiskem z flexo tiskárny. Barevnost 1-5 barvy plus lak. Etikety z flexo tisku mohou být k přímému použití nebo se dají podle potřeby dále dotiskovat ttr páskou/hlavou. Dotiskneme Vám taktéž nebo Vám dodáme jen předtištěné etikety. Etikety flexo i ttr dodáváme v určitých minimálních nákladech za zajímavé ceny. Volejte, ptejte se, nebo si napište o cenovou kalkulaci.
Naše tiskárna Mikro DTP s.r.o. tiskne a dodává etikety již od roku 1996 pro řadu spokojených zákazníků nejen v Plzni a okolí.
E-shop čisté bílé etikety vellum a další zboží.

Přečtěte si naši recenzi spolupráce z počátků našeho podnikání, vzpomínka na naše přátele.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah